Masz pytania?

tel./fax
+48 91 488 5 777
al. Wojska Polskiego 45
e-mail: biuro@extra.pl

Wyszukaj oferty

typ transakcji

nieruchomość

Miejscowość

Dzielnica - osiedle

cena (zł)

powierzchnia (m2)

pokoi

numer oferty

Twój notes

Aktualnie w notesie nie znajduje się żadna oferta.

Obiekty

Nieruchomości Szczecin

obrazek

Najlepsze nieruchomości w atrakcyjnych cenach.

Inwestowanie w nieruchomości to jeden z popularniejszych aktualnie sposobów lokowania kapitału. Odpowiednio wybrany budynek może przynieść niemały zarobek, a także będzie dobrym zabezpieczeniem na starość lub na nagłe sytuacje związane ze zdrowiem. Całe wyzwanie polega jednak na tym, aby zakupić mieszkanie lub lokal użytkowy w odpowiednim okresie, kiedy ceny na rynku są najkorzystniejsze. Osoby nieznające się na inwestycjach w tym zakresie, mogą łatwo przepłacić. Problemem, z którym należy się zmierzyć się również kwestie prawne, mogące przysporzyć wielu kłopotliwych sytuacji oraz niepewności. Należy jednak pamiętać, że nieruchomości obciążone długami lub wadami prawnymi nie zawsze muszą być równoznaczne ze złą inwestycją. Nasze biuro nieruchomości pomaga w realizacji transakcji, która będzie korzystna dla inwestora oraz wygeneruje satysfakcjonującą stopę zwrotu.

Wszystkich, którzy chcę mieć pewność, że odpowiednio inwestują swoje pieniądze, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi doświadczeni pośrednicy powiedzą ci wszystko o rynku nieruchomości w Szczecinie i nie tylko. Stale działając w branży, jesteśmy w stanie udzielić dokładnych informacji o rynku, cenach, które na nim występują oraz miejscach, które są najbardziej pożądane przez klientów zarówno jako przestrzenie do mieszkania na stałe, jak i te do prowadzenia biznesu. Dzięki nam rynek nieruchomości przestanie być dla ciebie zagadką i na pewno unikniesz nietrafionej inwestycji, której mógłbyś żałować latami.

zmień widok ofertzmień widok ofert
Sortuj wyniki

Obiekty na wynajem

MIERZYN

Pow. całkowita: 104 m2

Cena: 2 200 zł

Obiekty na wynajem

LIPIANY

Pow. całkowita: 986 m2

Cena: 26 000 zł

Obiekty na wynajem

SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE

Pow. całkowita: 169 m2

Cena: 7 740 zł

Obiekty na wynajem

POLICE

Pow. całkowita: 106 m2

Cena: 2 700 zł

Obiekty na wynajem

SZCZECIN, PRAWOBRZEŻE

Pow. całkowita: 820 m2

Cena: 25 000 zł

Obiekty na wynajem

SZCZECIN, PODJUCHY

Pow. całkowita: 1 351 m2

Cena: 85 000 zł

Obiekty na wynajem

SZCZECIN, REDA

Pow. całkowita: 898 m2

Cena: 20 000 zł

Obiekty na wynajem

SZCZECIN, REDA

Pow. całkowita: 1 330 m2

Cena: 27 500 zł

Obiekty na wynajem

POLICE

Pow. całkowita: 450 m2

Cena: 18 000 zł

Obiekty na wynajem

SZCZECIN, GUMIEŃCE

Pow. całkowita: 2 000 m2

Cena: 10 400 zł

Obiekty na wynajem

BANIE

Pow. całkowita: 546 m2

Cena: 6 552 zł

Obiekty na wynajem

KURÓW

Pow. całkowita: 350 m2

Cena: 7 000 zł

Obiekty na wynajem

SZCZECIN, NIEBUSZEWO

Pow. całkowita: 238 m2

Cena: 10 000 zł

Obiekty na wynajem

BEZRZECZE

Pow. całkowita: 150 m2

Cena: 3 500 zł

Obiekty na wynajem

SZCZECIN, ZAŁOM

Pow. całkowita: 15 500 m2

Cena: 241 491 zł

Obiekty na wynajem

SZCZECIN, DRZETOWO

Pow. całkowita: 15 m2

Cena: 400 zł

obrazek

Jakie nieruchomości są dostępne w mieście Szczecin?

Szczecin oferuje szeroki wybór nieruchomości na sprzedaż oraz na wynajem. Dostępne są zarówno nieruchomości w stanie deweloperskim, jak i całkowicie wykończone i  urządzone mieszkania, do których można się natychmiast przeprowadzić. Część z nich jest projektowana przez projektantów wnętrz, dzięki czemu spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających nabywców. Druga część to natomiast mieszkania  o niższym standardzie, nadające się do remontu, za to w bardzo zachęcających cenach, mogące po odświeżeniu zostać odsprzedane z zyskiem lub zostać wynajęte na krótki lub długi czas.

Nieruchomości w Szczecinie kuszą atrakcyjnymi cenami za metr. Do Szczecina regularnie przyjeżdża wielu studentów, którzy poszukują miejsca do zatrzymania się na stałe. Miasto to jest też chętnie wybierane przez rodziny z dziećmi oraz turystów. To ze względu na tych ostatnich warto inwestować w nieruchomości i przerabiać je na apartamenty do krótkoterminowego wynajmu. Nie tylko jednak mieszkania w Szczecinie cieszą się zainteresowaniem. Mieszkańcy coraz chętniej poszukując większych metraży, decydują się na zakup domu.

obrazek

Dlaczego warto powierzyć nam wybór nieruchomości w Szczecinie?

Osobom poszukującym rzetelnego, zaangażowanego pośrednika nieruchomości serdecznie polecamy nasze kompleksowe usługi. Pomożemy ci szybko wybrać najlepszą nieruchomość, bez względu na to, czy potrzebujesz lokalu usługowego, kawalerki, apartamentu czy też domu dla całej rodziny. Wesprzemy cię w załatwianiu wszelkich formalności, jak również zajmiemy się wynegocjowaniem możliwie najniższej ceny nieruchomości. Chętnie podejmiemy się również stałej współpracy z osobami często inwestującymi w Szczecinie. Doskonale znamy rynek nieruchomości, dlatego wiemy, jakie obiekty mogą zagwarantować satysfakcjonującą stopę zwrotu.

Do kontaktu zapraszamy oczywiście także osoby zainteresowane sprzedażą nieruchomości. Chętnie wesprzemy w jej wycenie oraz podpowiemy co zrobić, aby uzyskać jak najwyższą cenę. Pomożemy znaleźć potencjalnych klientów oraz zajmiemy się wszelkimi sprawami formalnymi, zarówno prawnymi, jak i finansowymi. Przekonamy najbardziej niezdecydowanych, że warto zainwestować we wskazaną nieruchomość. Jesteśmy stale dostępni pod telefonem, mailem, a także w naszym biurze w Szczecinie oraz służymy pomocą zawsze wtedy, kiedy jest to niezbędne.