Masz pytania?

tel./fax
+48 91 488 5 777
al. Wojska Polskiego 45
e-mail: biuro@extra.pl

Wyszukaj oferty

typ transakcji

nieruchomość

Miejscowość

Dzielnica - osiedle

cena (zł)

powierzchnia (m2)

pokoi

numer oferty

Twój notes

Aktualnie w notesie nie znajduje się żadna oferta.

Informacje o firmie


EXTRA INVEST to wiodąca agencja nieruchomości w Szczecinie. Wieloletnia praktyka i starannie dobrany zespół składający się ze sprawdzonych pracowników o wysokich kwalifikacjach (licencje nr 590, 1671) sprawiają, że Klienci najczęściej wybierają właśnie to biuro.

Słowa uznania naszych Klientów są dla nas bodźcem do dalszej pracy. Oczekujemy Państwa wizyty w naszej firmie i wyrażamy głęboką nadzieję, że będziecie Państwo naszymi stałymi Klientami. Nieruchomości Szczecin, to nasza specjalność.

Firma nasza powstała w czerwcu 1992 roku jako jedna z pierwszych na Pomorzu Zachodnim i już na początku działalności dowiodła, że jest specjalistą w swojej branży. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie obrotu nieruchomościami jak:

  • kupno
  • sprzedaż
  • najem / wynajem
  • pośrednictwo w udzielaniu kredytów
  • zarządzanie
  • doradztwo

Zarządzamy kilkoma dużymi obiektami w imieniu naszych Klientów, jak również inwestujemy własne środki w nieruchomości.

Wszelkie oferty związane z obrotem nieruchomości kierowane do naszego biura przyjmowane są bezpłatnie.

Adres siedziby:
Al. Wojska Polskiego 45, 70-473 Szczecin,
tel./fax 91 488 5 777
godziny otwarcia: poniedziałek - piątek: 9.00 - 17.00 

Nasz główny obszar działania obejmuje: nieruchomości Szczecin, działki Szczecin, domy Szczecin, mieszkania Szczecin.

Nieruchomości Szczecin

Firma Extra Invest oferuje działki Szczecin w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasza szeroka oferta pozwala na dostosowanie propozycji do wymagań naszego Klienta. Każda osoba, która chce zakupić działkę w portowym mieście lub okolicach, znajdzie odpowiednie lokum dla siebie. Działki Szczecin to atrakcyjna oferta dla osób, które chcą postawić swój dom lub zbudować własną firmę.

Jesteśmy wiodącą firmą na rynku nieruchomości Szczecin. Naszym klientom oferujemy domy, mieszkania, lokale użytkowe, obiekty oraz działki. Nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie nieruchomości Szczecin pozwala na udzielanie profesjonalnego doradztwa naszym klientom.

Szczecin jest bardzo atrakcyjnym miastem dla osób, które chcą zakupić mieszkanie lub zbudować własny dom. Nieruchomości Szczecin to idealne rozwiązanie dla Państwa. Bliskie położenia morza powoduje, iż powietrze w tym rejonie jest bardzo czyste i wpływa korzystnie na nasze zdrowie.

Działki Szczecin, które posiadamy w naszej ofercie mają korzystną cenę, w porównaniu do innych terenów nadmorskich. Dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszej agencji nieruchomości i zapoznania się z naszą pełną ofertą. Specjaliści firmy Extra Invest pomogą Państwu w odpowiednim wyborze.