Masz pytania?

tel./fax
+48 91 488 5 777
al. Wojska Polskiego 45
70-473 Szczecin
e-mail: biuro@extra.pl

Wyszukaj oferty

typ transakcji

nieruchomość

Miejscowość

Dzielnica - osiedle

cena (zł)

powierzchnia (m2)

pokoi

numer oferty

Twój notes

Aktualnie w notesie nie znajduje się żadna oferta.

Mieszkania na sprzedaż, do wynajęcia - Szczecin

Nieruchomości Szczecin

obrazek

Najlepsze nieruchomości w atrakcyjnych cenach.

Inwestowanie w nieruchomości to jeden z popularniejszych aktualnie sposobów lokowania kapitału. Odpowiednio wybrany budynek może przynieść niemały zarobek, a także będzie dobrym zabezpieczeniem na starość lub na nagłe sytuacje związane ze zdrowiem. Całe wyzwanie polega jednak na tym, aby zakupić mieszkanie lub lokal użytkowy w odpowiednim okresie, kiedy ceny na rynku są najkorzystniejsze. Osoby nieznające się na inwestycjach w tym zakresie, mogą łatwo przepłacić. Problemem, z którym należy się zmierzyć się również kwestie prawne, mogące przysporzyć wielu kłopotliwych sytuacji oraz niepewności. Należy jednak pamiętać, że nieruchomości obciążone długami lub wadami prawnymi nie zawsze muszą być równoznaczne ze złą inwestycją. Nasze biuro nieruchomości pomaga w realizacji transakcji, która będzie korzystna dla inwestora oraz wygeneruje satysfakcjonującą stopę zwrotu.

Wszystkich, którzy chcę mieć pewność, że odpowiednio inwestują swoje pieniądze, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi doświadczeni pośrednicy powiedzą ci wszystko o rynku nieruchomości w Szczecinie i nie tylko. Stale działając w branży, jesteśmy w stanie udzielić dokładnych informacji o rynku, cenach, które na nim występują oraz miejscach, które są najbardziej pożądane przez klientów zarówno jako przestrzenie do mieszkania na stałe, jak i te do prowadzenia biznesu. Dzięki nam rynek nieruchomości przestanie być dla ciebie zagadką i na pewno unikniesz nietrafionej inwestycji, której mógłbyś żałować latami.

zmień widok ofertzmień widok ofert
Sortuj wyniki

Mieszkania na sprzedaż

SZCZECIN, BUKOWE

Pow. całkowita: 84 m2

Cena: 649 000 zł

Mieszkania na sprzedaż

SZCZECIN, GUMIEŃCE

Pow. całkowita: 38 m2

Cena: 439 000 zł

Mieszkania na sprzedaż

SZCZECIN, CENTRUM

Pow. całkowita: 59 m2

Cena: 460 000 zł

Mieszkania na sprzedaż

SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM

Pow. całkowita: 73 m2

Cena: 649 000 zł

Mieszkania na sprzedaż

SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM

Pow. całkowita: 48 m2

Cena: 325 000 zł

Mieszkania na sprzedaż

SZCZECIN, POMORZANY

Pow. całkowita: 34 m2

Cena: 295 000 zł

Mieszkania na sprzedaż

SZCZECIN, GUMIEŃCE

Pow. całkowita: 90 m2

Cena: 940 000 zł

Mieszkania na sprzedaż

SZCZECIN, SŁONECZNE

Pow. całkowita: 76 m2

Cena: 530 000 zł

Mieszkania na wynajem

SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE

Pow. całkowita: 90 m2

Cena: 2 200 zł

Mieszkania na wynajem

SZCZECIN, BUKOWE

Pow. całkowita: 65 m2

Cena: 2 800 zł

Mieszkania na sprzedaż

SZCZECIN, CENTRUM

Pow. całkowita: 38 m2

Cena: 328 000 zł

Mieszkania na sprzedaż

SZCZECIN, POMORZANY

Pow. całkowita: 48 m2

Cena: 367 000 zł

Mieszkania na sprzedaż

SZCZECIN, CENTRUM

Pow. całkowita: 125 m2

Cena: 800 000 zł

Mieszkania na sprzedaż

SZCZECIN, ZDROJE

Pow. całkowita: 43 m2

Cena: 398 000 zł

Mieszkania na sprzedaż

SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM

Pow. całkowita: 119 m2

Cena: 620 000 zł

Mieszkania na wynajem

SZCZECIN, DĄBIE

Pow. całkowita: 25 m2

Cena: 1 000 zł

obrazek

Jakie nieruchomości są dostępne w mieście Szczecin?

Szczecin oferuje szeroki wybór nieruchomości na sprzedaż oraz na wynajem. Dostępne są zarówno nieruchomości w stanie deweloperskim, jak i całkowicie wykończone i  urządzone mieszkania, do których można się natychmiast przeprowadzić. Część z nich jest projektowana przez projektantów wnętrz, dzięki czemu spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających nabywców. Druga część to natomiast mieszkania  o niższym standardzie, nadające się do remontu, za to w bardzo zachęcających cenach, mogące po odświeżeniu zostać odsprzedane z zyskiem lub zostać wynajęte na krótki lub długi czas.

Nieruchomości w Szczecinie kuszą atrakcyjnymi cenami za metr. Do Szczecina regularnie przyjeżdża wielu studentów, którzy poszukują miejsca do zatrzymania się na stałe. Miasto to jest też chętnie wybierane przez rodziny z dziećmi oraz turystów. To ze względu na tych ostatnich warto inwestować w nieruchomości i przerabiać je na apartamenty do krótkoterminowego wynajmu. Nie tylko jednak mieszkania w Szczecinie cieszą się zainteresowaniem. Mieszkańcy coraz chętniej poszukując większych metraży, decydują się na zakup domu.

obrazek

Dlaczego warto powierzyć nam wybór nieruchomości w Szczecinie?

Osobom poszukującym rzetelnego, zaangażowanego pośrednika nieruchomości serdecznie polecamy nasze kompleksowe usługi. Pomożemy ci szybko wybrać najlepszą nieruchomość, bez względu na to, czy potrzebujesz lokalu usługowego, kawalerki, apartamentu czy też domu dla całej rodziny. Wesprzemy cię w załatwianiu wszelkich formalności, jak również zajmiemy się wynegocjowaniem możliwie najniższej ceny nieruchomości. Chętnie podejmiemy się również stałej współpracy z osobami często inwestującymi w Szczecinie. Doskonale znamy rynek nieruchomości, dlatego wiemy, jakie obiekty mogą zagwarantować satysfakcjonującą stopę zwrotu.

Do kontaktu zapraszamy oczywiście także osoby zainteresowane sprzedażą nieruchomości. Chętnie wesprzemy w jej wycenie oraz podpowiemy co zrobić, aby uzyskać jak najwyższą cenę. Pomożemy znaleźć potencjalnych klientów oraz zajmiemy się wszelkimi sprawami formalnymi, zarówno prawnymi, jak i finansowymi. Przekonamy najbardziej niezdecydowanych, że warto zainwestować we wskazaną nieruchomość. Jesteśmy stale dostępni pod telefonem, mailem, a także w naszym biurze w Szczecinie oraz służymy pomocą zawsze wtedy, kiedy jest to niezbędne.