tel./fax: +48 91 488 5 777, al. Wojska Polskiego 45, e-mail: biuro@extra.pl
Masz pytania?
Wyszukaj oferty
sprzedaj swoją
nieruchomość
Aktualnie w notesie nie znajduje się żadna oferta.
opis nieruchomości
Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim, usytuowany w nowo powstałym bloku (planowany termin zakończenia prac budowlanych - koniec lipca 2025 roku), atrakcyjnie zlokalizowany, w rejonie nowoczesnego osiedla mieszkalnego, przy ulicy Sójki na szczecińskim Warszewie. Na powierzchnię 32,2 m2 lokalu składają się: salon z aneksem kuchennym (18,8 m2), wyjściem na taras i ogródek (40,7 m2), sypialnia (9,4 m2) oraz łazienka z WC (4 m2). Nieruchomość świetnie usytuowana (lokal narożny). Standard wykończenia - stan deweloperski, do własnego zaprojektowania i zaaranżowania. Lokal wyposażony w instalację: wodociągowa (z sieci miejskiej), kanalizacyjna (miejska) oraz elektryczną. Okna PCV, drzwi antywłamaniowe, elektronicznie sterowane antywłamaniowe rolety zewnętrzne. Nieruchomość położona na terenie nowoczesnego osiedla, stanowiącego zespół 3-kondygnacyjnych budynków. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie poczucie spokoju, jak również oczekujących wysokiego standardu wykonania. Komfort parkowania zapewnia indywidualne miejsce postojowe, usytuowane przed budynkiem (obligatoryjny i dodatkowo płatny zakup - w cenie 25.000 zł). Planowany termin wydania lokalu - listopad/grudzień 2025 roku. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i na prezentację!Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
zapytaj o szczegóły oferty
lokalizacja
wyszukaj podobne oferty
sprzedaj swoją
nieruchomość
Aktualnie w notesie nie znajduje się żadna oferta.
Aktualności
Zalety płynące z zakupu mieszkania na firmę
Kupno nieruchomości na prowadzoną działalność gospodarczą to często bardzo opłacalne, a jednocześnie bezpieczne rozwiązanie dla firmy. Jako że wiąże się ono ze sporą inwestycją finansową, przed podjęciem ostatecznej decyzji, warto przeanalizować wszystkie plusy i minusy takiego rozwiązania.
Pożądana liczba pokoi na rynku nieruchomości w Szczecinie
W Szczecinie najpopularniejsze są mieszkania 2-pokojowe, tzw. M3 czyli dwa pokoje i kuchnia. Klienci wybierają często tak ze względów ekonomicznych oraz typowego modelu rodziny. Zauważyć jednak można, że coraz więcej osób inwestuje w większe powierzchnie swoich nieruchomości. Deweloperzy budują, a klienci kupują mieszkania nawet 4/5 - pokojowe.
Spełnienie obowiązku informacyjnego RODO
W związku z wejściem w życie i stosowaniem od 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) - RODO, Extra Invest Nieruchomości wprowadziło zasady ochrony danych osobowych, aby lepiej chronić Państwa prywatność.
Extra Invest spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością Sp.k.
al. Wojska Polskiego 45
70-473 Szczecin
tel./fax 91 488 5 777
Nieruchomości na sprzedaż
Nieruchomości na wynajem