Masz pytania?

tel./fax
+48 91 488 5 777
al. Wojska Polskiego 45
e-mail: biuro@extra.pl

Wyszukaj oferty

typ transakcji

nieruchomość

Miejscowość

Dzielnica - osiedle

cena (zł)

powierzchnia (m2)

pokoi

numer oferty

Twój notes

Aktualnie w notesie nie znajduje się żadna oferta.

wróć Osiedle Nautica, 71m2, 3pok, miejsce postojowe (432610)

SymbolINS21986 Symbol SWO432610
Rodzaj nieruchomościLOKAL Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ
StatusAKTUALNA Rodzaj rynkuWTÓRNY
Nieruchomość dostępna od06.12.2024 Cena cena w innych walutach 759 000,00 PLN
Cena w EURO175 708,50 €Cena w USD190 660,80 $
Cena za m210 750,71 PLNKrajPOLSKA
WojewództwoZACHODNIOPOMORSKIE PowiatSZCZECIN
GminaSZCZECIN MiejscowośćSZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeżeLEWOBRZEŻE Dzielnica - osiedleCENTRUM
Powierzchnia całkowita70,60 m²Forma własności działkiWŁASNOŚĆ
Rodzaj lokalu / przeznaczenieINNY Rodzaj budynkuAPARTAMENTOWIEC
Rok budowy2016 StandardBARDZO WYSOKI STANDARD
Materiał ścianCEGŁA Droga dojazdowaASFALTOWA
ParterTAK Ilość pięter [wliczając parter]6
Źródło c.w.SIEĆ MIEJSKA OgrzewanieC.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
Instalacje w lokaluKLIMATYZACJA Forma własnościWŁASNOŚĆ
KlimatyzacjaJEST OchronaJEST
GarażJEST Nr Licencji18874
SymbolINS21986
Symbol SWO432610
Rodzaj nieruchomościLOKAL
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ
StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY
Nieruchomość dostępna od06.12.2024
Cena cena w innych walutach 759 000,00 PLN
Cena w EURO175 708,50 €
Cena w USD190 660,80 $
Cena za m210 750,71 PLN
KrajPOLSKA
WojewództwoZACHODNIOPOMORSKIE
PowiatSZCZECIN
GminaSZCZECIN
MiejscowośćSZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeżeLEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedleCENTRUM
Powierzchnia całkowita70,60 m²
Forma własności działkiWŁASNOŚĆ
Rodzaj lokalu / przeznaczenieINNY
Rodzaj budynkuAPARTAMENTOWIEC
Rok budowy2016
StandardBARDZO WYSOKI STANDARD
Materiał ścianCEGŁA
Droga dojazdowaASFALTOWA
ParterTAK
Ilość pięter [wliczając parter]6
Źródło c.w.SIEĆ MIEJSKA
OgrzewanieC.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
Instalacje w lokaluKLIMATYZACJA
Forma własnościWŁASNOŚĆ
KlimatyzacjaJEST
OchronaJEST
GarażJEST
Nr Licencji18874

opis nieruchomości

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, klimatyzowane mieszkanie ok. 71 m2 w inwestycji Nautica przy ul. Raginisa w Centrum Szczecina, wraz z miejscem postojowym w garażu oraz parkingiem za szlabanem, dostępnym dla gości.

Obecnie lokal wykończony jest jako nowoczesny gabinet lekarski, fizjoterapeutyczny lub kosmetyczny (jest odbiór Sanepidu) z możliwością łatwej zmiany funkcjonalności na mieszkalną. Ściany gładzone i pomalowane, w oknach rolety drewniane wewnętrzne i aluminiowe zewnętrzne. na podłodze w całym mieszkaniu kafle drewno podobne. Drzwi wewnętrzne z zamkami magnetycznymi firmy POL-SKONE (bdb. jakości).

PARAMETRY NIERUCHOMOŚCI Lokal 3-pokojowy o bardzo funkcjonalnym układzie - obszerne dwa pokoje, ustawny i przestronny salon z balkonem oddzielna kuchnia z oknem, dwie łazienki, panoramiczne aluminiowe okna. Wygodne wejście bez schodów na wysokości gruntu.

ROZKŁAD
Przedpokój
Salon: 24,3m2 (690x350) z wyjściem na balkon ok. 2-3m2 - okna zwrócone na zachód
Kuchnia: 8m2 (421x190) - można ją łatwo połączyć z salonem i utworzyć przestronny salon z aneksem kuchennym o pow. 32,30m2
Pokój 1: 10,26m2 (375x273) - okna zwrócone na zachód
Pokój 2: 14,50m2 (532x273) - okna na wschód
WC1: 2m2 (144x144)
WC2/łazienka: 3,74m2 (251x149) - można połączyć dwa pomieszczenia i utworzyć ok. 6m2 łazienkę.

Do lokalu przynależy wygodne, narożne miejsce parkingowe w garażu podziemnym - płatne dodatkowo 70 000 PLN.

LOKALIZACJA I KOMUNIKACJA
Śródmieści/Centrum to od lat jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina. Okolica tętniąca życiem, niedaleko znajduje się Park Żeromskiego, CH Galaxy, Plac Grunwaldzki oraz mnogość sklepów i lokali usługowych. Linie tramwajowe, autobusowe oraz usytuowanie w zacisznej enklawie dojazdu do głównych arterii pozwalają w łatwy sposób dostać się w każde miejsce Szczecina, czyniąc mieszkanie bardzo atrakcyjnie skomunikowanym.

Na osiedlu znajduje się parking samochodowy oraz stojak rowerowy.

Apartament w inwestycji Nautica dewelopera SGI przy ul. Raginisa to propozycja dla osób ceniących dobrze skomunikowaną lokalizację, zapewniającą bliskość głównych punktów Szczecina, nowoczesny standard, szlachetne materiały i komfortową przestrzeń z widokiem na zieleń. Dostosowanie do prowadzenia działalności medycznej, terapeutycznej czy kosmetycznej pozwala niemal od razu rozpocząć działalność. Uniwersalna inwestycja - zarówno biznesowa, a po szybkim i prostym dostosowaniu dostosowaniu - idealna do zamieszkania.

Zapraszamy na prezentację. Klucze w biurze.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

kontakt

Katarzyna Bilska

Katarzyna Bilska

nr licencji: 15730

extra@extra.pl

+48 607 171 748

zapytaj o szczegóły oferty





wyślij kopię wiadomości do mnie

lokalizacja

wyszukaj podobne oferty