Masz pytania?

tel./fax
+48 91 488 5 777
al. Wojska Polskiego 45
e-mail: biuro@extra.pl

Wyszukaj oferty

typ transakcji

nieruchomość

Miejscowość

Dzielnica - osiedle

cena (zł)

powierzchnia (m2)

pokoi

numer oferty

Twój notes

Aktualnie w notesie nie znajduje się żadna oferta.

EXTRA Invest Nieruchomości

Biuro nieruchomości Extra Invest w Szczecinie

obrazek

---

Biuro Nieruchomości Extra Invest to wiodąca na rynku lokalnym agencja nieruchomości z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży. Mamy na swoim koncie tysiące sprzedanych oraz wynajętych lokali, a co za tym idzie, wiele szczęśliwych klientów, którzy znaleźli nowe miejsce do życia lub okazję inwestycyjną. Naszym głównym celem jest usatysfakcjonowanie każdego, kto zgłasza się do nas z prośbą o pomoc w znalezieniu mieszkania oraz późniejszym jego zakupie. Zajmujemy się szeroko pojętym pośrednictwem w zakresie sprzedaży oraz wynajmu m.in. mieszkań, apartamentów, lokali, domów oraz działek. Naszą agencję nieruchomości wyróżnia profesjonalizm, dzięki któremu zaufało nam już tysiące klientów, od podmiotów prywatnych po największe firmy na rynku globalnym.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zakup nieruchomości to inwestycja na lata, dlatego przed dokonaniem tak ważnej decyzji musimy być jej w stu procentach pewni. Eksperci w Extra Invest dokładnie zadbają o to, by oferowana nieruchomość była w jak najlepszej cenie zgodnie z aktualnym stanem rynku. Wesprzemy w załatwianiu wszelkich formalności prawnych oraz pomożemy określić czy wybrane mieszkanie jest na pewno wolne od wszelkich wad prawnych. Nasze biuro nieruchomości w Szczecinie może pochwalić się bogatym doświadczeniem oraz pośrednictwem w wielu transakcjach zakończonych uśmiechem na ustach, zarówno sprzedającego, jak i kupującego.

obrazek

Nowoczesna agencja nieruchomości w mieście Szczecin

Jako doświadczone biuro nieruchomości zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest dla naszych klientów czas oraz mobilność, dlatego stawiamy na najnowsze technologie, pozwalające obejrzeć naszą aktualną ofertę na komputerze, laptopie czy telefonie, w dowolnie wybranej chwili. Na naszej stronie udostępniliśmy wyszukiwarkę ofert nieruchomości znajdujących się na terenie miasta Szczecin i nie tylko. Każda oferta brana pod opiekę przez naszych agentów trafia automatycznie do bazy danych, skąd mogą Państwo wybrać idealną nieruchomość dla siebie. Dbamy o to, aby baza nieruchomości była stale aktualizowana, aby nie musieli Państwo tracić czasu na niepotrzebne dopytywanie o aktualność mieszkań w wyszukiwarce. To aspekt, o którym często nie pamiętają inne agencje nieruchomości.

Oczywiście nie pozostawiamy naszych klientów wyłącznie z wyszukiwarką. Serdecznie zapraszamy wszystkich do bezpośredniego kontaktu, z nami, aby w ten sposób znacznie przyspieszyć proces zakupu lub wynajmu mieszkania. Nasz pośrednik nieruchomości bardzo chętnie wsłucha się w Państwa potrzeby, a następnie wyręczy w szukaniu odpowiedniego lokalu, odpowiadającego na nie. Jesteśmy dostępni dla państwa mailowo, jak i w biurze. Informacje o wszystkich naszych agentach nieruchomości dostępne są również na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy poznania ofert przypisanych do konkretnych agentów. Chętnie opowiedzą oni o dostępnych mieszkaniach, potowarzyszą podczas wizyty w lokalu oraz pomogą załatwić wszelkie niezbędne formalności.

obrazek

Nie daj się nabrać na nierzetelne biura nieruchomości! Postaw na Extra Invest w mieście Szczecin

Nasza agencja nieruchomości działa w skali ogólnopolskiej, jednak głównym obszarem, w którym znajdują się nasze oferty, jest Szczecin. Te piękne miasto ma duże zasoby nieruchomości, w które warto zainwestować. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Pomożemy odkryć najbardziej pożądane miejsca zarówno pod wynajem, jak i do zamieszkania na stałe. Dbamy o bezpieczeństwo wszystkich transakcji, przyjemny proces zakupu oraz komfort klientów, zdejmując z nich konieczność dbania o wszelkie formalności.

obrazek

Extra Invest: profesjonalny pośrednik nieruchomości

W naszej ofercie posiadamy także apartamenty nad morzem i wiele innych Jeśli szukasz biura nieruchomości w Szczecinie to tylko Extra Invest, zapraszamy!

Poznaj naszych agentów nieruchomości

Nicole Soroko

Nicole Soroko

nikola@extra.pl

tel.: +48 784 300 704

przeglądaj moje oferty

Katarzyna Bilska

Katarzyna Bilska

licencja: 15730

extra@extra.pl

tel.: +48 607 171 748

przeglądaj moje oferty

Jacek Koperkiewicz

Jacek Koperkiewicz

jacek@extra.pl

tel.: +48 605 619 681

przeglądaj moje oferty

Piotr Dębczak

Piotr Dębczak

piotr@extra.pl

tel.: +48 506 618 173

przeglądaj moje oferty