Masz pytania?

tel./fax
+48 91 488 5 777
al. Wojska Polskiego 45
70-473 Szczecin
e-mail: biuro@extra.pl

Wyszukaj oferty

typ transakcji

nieruchomość

Miejscowość

Dzielnica - osiedle

cena (zł)

powierzchnia (m2)

pokoi

numer oferty

Twój notes

Aktualnie w notesie nie znajduje się żadna oferta.

Mieszkania na sprzedaż - Szczecin

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

obrazek

Zobacz dostępne mieszkania na sprzedaż.

Nasza firma oferuje swoim klientom różnego typu mieszkania na sprzedaż. Szczecin to główny obszar naszej działalności i tam właśnie jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjne nieruchomości, bez względu na dzielnicę, jaka Państwa interesuje, ale również na koszty. Otóż mieszkania na sprzedaż w Szczecinie są bardzo zróżnicowane, co pozwala nam zaproponować klientom odpowiednie oferty, dopasowane pod ich oczekiwania. Dysponujemy zarówno propozycjami sprzedaży mieszkań nowoczesnych, wyposażonych, w zasadzie przygotowanych do zamieszkania, jak i wymagających gruntownego remontu.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z naszych klientów może mieć odrębne wyobrażanie o swoim idealnym mieszkaniu, dlatego pragniemy doradzić, poznać dokładne oczekiwania oraz możliwości finansowe, by bazując na tych informacjach, zaprezentować najlepiej dopasowane mieszkania na sprzedaż. Dlaczego sugerujemy właśnie Szczecin? Miasto dynamicznie się rozwija, powstają tutaj kolejne inwestycje, nie brakuje pięknych osiedli, ale również przebierać można w ofertach pracy. Właśnie dlatego uważamy to miejsce za idealne do życia! A to, że mieszkania na sprzedaż w Szczecinie są bardzo atrakcyjne, stanowi jedynie kolejny, jakże istotny argument.

zmień widok ofertzmień widok ofert
Sortuj wyniki

Mieszkania na sprzedaż

SZCZECIN, WAŁY CHROBREGO

Pow. całkowita: 59 m2

Cena: 255 000 zł

Mieszkania na sprzedaż

STARGARD, CENTRUM

Pow. całkowita: 54 m2

Cena: 207 000 zł

Mieszkania na sprzedaż

SZCZECIN, GUMIEŃCE

Pow. całkowita: 122 m2

Cena: 622 000 zł

Mieszkania na sprzedaż

BEZRZECZE

Pow. całkowita: 150 m2

Cena: 899 000 zł

Mieszkania na sprzedaż

SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM

Pow. całkowita: 79 m2

Cena: 473 000 zł

Mieszkania na sprzedaż

SZCZECIN, SKOLWIN

Pow. całkowita: 45 m2

Cena: 100 000 zł

Mieszkania na sprzedaż

SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM

Pow. całkowita: 98 m2

Cena: 570 000 zł

Mieszkania na sprzedaż

SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM

Pow. całkowita: 78 m2

Cena: 389 922 zł

Mieszkania na sprzedaż

GRZYBOWO

Pow. całkowita: 106 m2

Cena: 541 000 zł

Mieszkania na sprzedaż

GRZYBOWO

Pow. całkowita: 71 m2

Cena: 330 870 zł

Mieszkania na sprzedaż

SZCZECIN, NIEBUSZEWO

Pow. całkowita: 88 m2

Cena: 330 000 zł

Mieszkania na sprzedaż

WISEŁKA

Pow. całkowita: 108 m2

Cena: 770 000 zł

Mieszkania na sprzedaż

DZIWNÓW

Pow. całkowita: 77 m2

Cena: 439 500 zł

Mieszkania na sprzedaż

MIĘDZYZDROJE

Pow. całkowita: 45 m2

Cena: 414 000 zł

Mieszkania na sprzedaż

DZIWNÓW

Pow. całkowita: 73 m2

Cena: 419 000 zł

Mieszkania na sprzedaż

SZCZECIN, CENTRUM

Pow. całkowita: 77 m2

Cena: 499 000 zł

obrazek

Sprzedaż mieszkań w Szczecinie

Rynek mieszkań w Szczecinie stale się zmienia. Ceny na nim kształtują się w zależności od naprawdę dużej liczby czynników. Z tego względu osobie niezorientowanej na rynku nieruchomości może być trudno oszacować, ile warte jest mieszkanie, którego chce się pozbyć. W ten sposób można łatwo stracić okazję na zarobek, sprzedając lokal zbyt tanio lub też znacznie zawyżyć cenę w ogłoszeniu, skutecznie zniechęcając tym samym potencjalnych nabywców do obejrzenia mieszkania. Sprzedaż mieszkań to zatem dość skomplikowana działalność, którą warto powierzyć profesjonalistom.

Pracujący w naszej agencji pośrednicy dobrze zdają sobie sprawę z tego, jak ciężko jest niejednokrotnie sprzedać mieszkanie, dlatego opracowali wiele sposobów na szybsze oraz korzystniejsze sprzedanie mieszkania. Powierzając nam opiekę nad swoim lokum, możesz mieć pewność, że będzie ono w naprawdę dobrych rękach. Zrobimy wszystko, abyś mógł cieszyć się z bezproblemowej transakcji zawartej z naszą pomocą. Z nami sprzedaż mieszkań stanie się przyjemnością.

obrazek

Jak szukać mieszkania na sprzedaż w Szczecinie?

Tych, których nie interesuje sprzedaż, a zakup mieszkań, zapraszamy do naszej wyszukiwarki mieszkań dostępnej na stronie internetowej. Wiemy, że wiele osób inwestuje w starsze mieszkania, aby je potem odnowić i w ten sposób zarobić. Pomagamy odnaleźć idealne inwestycje do takich celów. Bierzemy pod uwagę lokalizację, niską cenę oraz stan mieszkania. Chętnie wesprzemy również w późniejszym procesie odsprzedawania odnowionego mieszkania, aby dać pewność, że cały proces będzie przebiegał zgodnie z wszelkimi wymaganiami prawnymi.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich tych, którzy posiadają mieszkania na sprzedaż oraz tych, którzy poszukują lokali pod inwestycje. Jesteśmy dostępni pod telefonem, mailowo oraz w naszej siedzibie w Szczecinie. Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas!