Masz pytania?

tel./fax
+48 91 488 5 777
al. Wojska Polskiego 45
70-473 Szczecin
e-mail: biuro@extra.pl

Wyszukaj oferty

typ transakcji

nieruchomość

Miejscowość

Dzielnica - osiedle

cena (zł)

powierzchnia (m2)

pokoi

numer oferty

Twój notes

Aktualnie w notesie nie znajduje się żadna oferta.

Mieszkania na sprzedaż - Szczecin

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

obrazek

Zobacz dostępne mieszkania na sprzedaż.

Nasza firma oferuje swoim klientom różnego typu mieszkania na sprzedaż. Szczecin to główny obszar naszej działalności i tam właśnie jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjne nieruchomości, bez względu na dzielnicę, jaka Państwa interesuje, ale również na koszty. Otóż mieszkania na sprzedaż w Szczecinie są bardzo zróżnicowane, co pozwala nam zaproponować klientom odpowiednie oferty, dopasowane pod ich oczekiwania. Dysponujemy zarówno propozycjami sprzedaży mieszkań nowoczesnych, wyposażonych, w zasadzie przygotowanych do zamieszkania, jak i wymagających gruntownego remontu.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z naszych klientów może mieć odrębne wyobrażanie o swoim idealnym mieszkaniu, dlatego pragniemy doradzić, poznać dokładne oczekiwania oraz możliwości finansowe, by bazując na tych informacjach, zaprezentować najlepiej dopasowane mieszkania na sprzedaż. Dlaczego sugerujemy właśnie Szczecin? Miasto dynamicznie się rozwija, powstają tutaj kolejne inwestycje, nie brakuje pięknych osiedli, ale również przebierać można w ofertach pracy. Właśnie dlatego uważamy to miejsce za idealne do życia! A to, że mieszkania na sprzedaż w Szczecinie są bardzo atrakcyjne, stanowi jedynie kolejny, jakże istotny argument.

zmień widok ofertzmień widok ofert
Sortuj wyniki

Mieszkania na sprzedaż

SZCZECIN, NIEBUSZEWO

Pow. całkowita: 82 m2

Cena: 262 000 zł

Mieszkania na sprzedaż

PRZECŁAW

Pow. całkowita: 13 m2

Cena: 80 000 zł

Mieszkania na sprzedaż

SZCZECIN, CENTRUM

Pow. całkowita: 41 m2

Cena: 130 000 zł

Mieszkania na sprzedaż

SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE

Pow. całkowita: 54 m2

Cena: 289 000 zł

Mieszkania na sprzedaż

PILCHOWO

Pow. całkowita: 72 m2

Cena: 320 000 zł

Mieszkania na sprzedaż

SZCZECIN

Pow. całkowita: 89 m2

Cena: 290 000 zł

Mieszkania na sprzedaż

SZCZECIN, ŻELECHOWA

Pow. całkowita: 44 m2

Cena: 199 000 zł

Mieszkania na sprzedaż

SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE

Pow. całkowita: 148 m2

Cena: 950 000 zł

Mieszkania na sprzedaż

SZCZECIN, CENTRUM

Pow. całkowita: 105 m2

Cena: 390 000 zł

Mieszkania na sprzedaż

NOWE WARPNO

Pow. całkowita: 52 m2

Cena: 169 243 zł

Mieszkania na sprzedaż

NOWE WARPNO

Pow. całkowita: 49 m2

Cena: 162 228 zł

Mieszkania na sprzedaż

NOWE WARPNO

Pow. całkowita: 51 m2

Cena: 168 358 zł

Mieszkania na sprzedaż

SZCZECIN, CENTRUM

Pow. całkowita: 43 m2

Cena: 268 000 zł

Mieszkania na sprzedaż

BERLIN, BERLIN

Pow. całkowita: 60 m2

Cena: 1 507 572 zł

Mieszkania na sprzedaż

MIĘDZYZDROJE

Pow. całkowita: 104 m2

Cena: 750 000 zł

Mieszkania na sprzedaż

SZCZECIN, CENTRUM

Pow. całkowita: 57 m2

Cena: 280 000 zł

obrazek

Sprzedaż mieszkań w Szczecinie

Rynek mieszkań w Szczecinie stale się zmienia. Ceny na nim kształtują się w zależności od naprawdę dużej liczby czynników. Z tego względu osobie niezorientowanej na rynku nieruchomości może być trudno oszacować, ile warte jest mieszkanie, którego chce się pozbyć. W ten sposób można łatwo stracić okazję na zarobek, sprzedając lokal zbyt tanio lub też znacznie zawyżyć cenę w ogłoszeniu, skutecznie zniechęcając tym samym potencjalnych nabywców do obejrzenia mieszkania. Sprzedaż mieszkań to zatem dość skomplikowana działalność, którą warto powierzyć profesjonalistom.

Pracujący w naszej agencji pośrednicy dobrze zdają sobie sprawę z tego, jak ciężko jest niejednokrotnie sprzedać mieszkanie, dlatego opracowali wiele sposobów na szybsze oraz korzystniejsze sprzedanie mieszkania. Powierzając nam opiekę nad swoim lokum, możesz mieć pewność, że będzie ono w naprawdę dobrych rękach. Zrobimy wszystko, abyś mógł cieszyć się z bezproblemowej transakcji zawartej z naszą pomocą. Z nami sprzedaż mieszkań stanie się przyjemnością.

obrazek

Jak szukać mieszkania na sprzedaż w Szczecinie?

Tych, których nie interesuje sprzedaż, a zakup mieszkań, zapraszamy do naszej wyszukiwarki mieszkań dostępnej na stronie internetowej. Wiemy, że wiele osób inwestuje w starsze mieszkania, aby je potem odnowić i w ten sposób zarobić. Pomagamy odnaleźć idealne inwestycje do takich celów. Bierzemy pod uwagę lokalizację, niską cenę oraz stan mieszkania. Chętnie wesprzemy również w późniejszym procesie odsprzedawania odnowionego mieszkania, aby dać pewność, że cały proces będzie przebiegał zgodnie z wszelkimi wymaganiami prawnymi.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich tych, którzy posiadają mieszkania na sprzedaż oraz tych, którzy poszukują lokali pod inwestycje. Jesteśmy dostępni pod telefonem, mailowo oraz w naszej siedzibie w Szczecinie. Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas!