Masz pytania?

tel./fax
+48 91 488 5 777
al. Wojska Polskiego 45
70-473 Szczecin
e-mail: biuro@extra.pl

Wyszukaj oferty

typ transakcji

nieruchomość

wybierz rodzaj nieruchomości

Rok budowy

Czynsz i inne opłaty stałe

Ogrzewanie

C.O. ELEKTRYCZNE
C.O. GAZOWE
KOMINEK
C.O. OLEJOWE
C.O. WĘGLOWE
C.O. WŁASNE
EKOLOGICZNE
INNE
NAGRZEWNICE GAZOWE
PIEC
C.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
PROMIENNIKI PODCZERWIENI
PIECE WĘGLOWE

Miejscowość

Dzielnica - osiedle

cena (zł)

powierzchnia (m2)

pokoi

numer oferty

Twój notes

Aktualnie w notesie nie znajduje się żadna oferta.

Osiedle pod Kasztanami - Szczecin

Osiedle pod Kasztanami to jedno z najbardziej rozpoznawanych osiedli w Szczecinie. Mimo że ma już dobrych kilka lat, wciąż uważane jest za bardzo atrakcyjne miejsce do życia w Szczecinie. Jest to więc świetne osiedle pod inwestycje, szczególnie jeśli szukamy mieszkania na wynajem w dobrej lokalizacji. Co jakiś czas pojawiają się na jego obszarze mieszkania na sprzedaż, zarówno te mniejsze, nadające się dla singli, jak i te o dużo większych metrażach. Mieszkanie na osiedlu Pod Kasztanami to również świetne miejsce, jeśli chcemy zakupić lokal na wynajem krótkoterminowy.

zmień widok ofertzmień widok ofert
Sortuj wyniki

brak pasujących ofert

Dogodna lokalizacja, bliskość centrum

Osiedle pod Kasztanami zbudowane zostało w roku 2000, więc jest stosunkowo nowe. Jego budowa realizowana była w trzech etapach. Położone jest wzdłuż ulicy Wojska Polskiego, pomiędzy niedziałającym już torem motocrossowym a ulicą Michałowskiego. Dzielnica, w której znajduje się osiedle to Pogodno, jeden z najbardziej prestiżowych obszarów w Szczecinie. Co powoduje, że właśnie tam warto kupić mieszkanie? Na pewno inwestorów przyciąga dogodna lokalizacja, bliskość centrum oraz z drugiej strony terenów rekreacyjno-sportowych na tyłach osiedlach, które zapewniają rozrywkę przez cały rok. Budynki są stosunkowo niskie, trzykondygnacyjne.

osiedla pod kasztanami

Jak kupić tanie mieszkanie na osiedlu pod Kasztanami w Szczecinie?

Jeśli poszukujesz mieszkania, a szczególnie interesuje cię osiedle pod kasztanami, koniecznie przejrzyj naszą bazę mieszkań dostępnych w łatwej w obsłudze wyszukiwarce dostępnej na naszej stronie internetowej. Regularnie pojawiają się na niej ogłoszenia z tego prestiżowego osiedla, zarówno dotyczące sprzedaży, jak i wynajmu mieszkania. Możesz też napisać bezpośrednio do nas z pytaniem o aktualną dostępność mieszkań na osiedlu. Czekamy na twój telefon oraz maila.