Masz pytania?

tel./fax
+48 91 488 5 777
al. Wojska Polskiego 45
70-473 Szczecin
e-mail: biuro@extra.pl

Wyszukaj oferty

typ transakcji

nieruchomość

Miejscowość

Dzielnica - osiedle

cena (zł)

powierzchnia (m2)

pokoi

numer oferty

Twój notes

Aktualnie w notesie nie znajduje się żadna oferta.

Skończyło się przyjmowanie wniosków w programie MdM na rok 2017. Nie spóźnij się z wnioskiem na rok 2018. 

Mieszkanie dla Młodych to program pozwalający nawet na 15% dopłaty do wkładu własnego przy zakupie nieruchomości w Szczecinie. Tegoroczne środki rozeszły się w miesiąc, Bank Gospodarstwa Krajowego nie przyjmuje już wniosków o dofinansowanie na rok 2017. Program został jednak przewidziany do 2018 roku dzięki czemu możemy poważnie pomyśleć o skorzystaniu z tego programu. Wnioski powinniśmy składać już teraz, eksperci przewidują, że środki skończą się w drugim kwartale tego roku. 

Na czym polega program MdM ? 

Jest to rządowy program wsparcia młodych ludzi w nabyciu pierwszej nieruchomości lub domu w życiu.

Z programu skorzystać mogą małżeństwa albo osoby samotne do 35 lat. Poza wiekiem najważniejszym warunkiem jest brak własności innej nieruchomości przed zawarciem umowy kupna-sprzedaży nieruchomości z dofinansowaniem MdM. Są przewidziane pewne wyjątki uregulowane w ustawie z dnia 27 września 2014 r. o pomocy państwa w nabyciu pierwszego mieszkania przez młodych ludzi, zachęcamy do sprawdzenia.  

" Wiele ludzi młodych poszukuje mieszkań, które mogą zakupić w programie MdM. Uzyskanie 15% dopłaty do wkładu własnego to duży zastrzyk gotówki, który można przeznaczyć na wyposażenie mieszkania. Gdy jest tylko taka możliwość warto skorzystać z programu MdM. Przeprowadziliśmy już wiele transakcji opierającej się na dofinansowaniu. Zapraszamy do Biura Nieruchomości Extra Invest." - Konrad Kopij z Extra Invest Nieruchomości.

Więcej informacji uzyskają Państwo na rządowej stronie https://rodzina.gov.pl/mieszkanie/program-mieszkanie-dla-mlodych