Masz pytania?

tel./fax
+48 91 488 5 777
al. Wojska Polskiego 45
70-473 Szczecin
e-mail: biuro@extra.pl

Wyszukaj oferty

typ transakcji

nieruchomość

Miejscowość

Dzielnica - osiedle

cena (zł)

powierzchnia (m2)

pokoi

numer oferty

Twój notes

Aktualnie w notesie nie znajduje się żadna oferta.

Biuro Nieruchomości "Extra Invest" partnerem biznesowym potentata na rynku wynajmu prywatnych obiektów turystycznych, firmy "TUI Ferienhaus"

Informujemy naszych klientów, że Biuro Nieruchomości "Extra Invest" zostało ekskluzywnym partnerem biznesowym firmy TUI Ferienhaus. TUI Ferienhaus jest największą w Europie firmą zajmującą się wynajmem prywatnych obiektów turystycznych w postaci domków letniskowych, domów jednorodzinnych, mieszkań i apartamentów położonych w atrakcyjnych turystycznie lokalizacjach. Atrakcyjne lokalizacje to tereny w pasie nadmorskim od Świnoujścia po Kołobrzeg, tereny nad jeziorami, w pobliżu rzek i na wsi, a także obiekty agroturystyczne.

Tysiące właścicieli kwater turystycznych znają firmę TUI Ferienhaus jako profesjonalnego partnera z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w wynajmie domów oraz apartamentów letniskowych.  Marka TUI jest gwarancją jakości - jest to bardzo ważne przy wyborze ponad 15.000 obiektów turystycznych w całej Europie oraz w Stanach Zjednoczonych. Profesjonalizm cechuje firmę w kontaktach z właścicielami oraz w marketingu. Obydwie domeny www.tui-ferienhaus.de oraz www.tui.com należą do najsilniejszych turystycznych stron internetowych w Niemczech i całej Europie. Firma współpracuje z ponad 150-cioma największymi portalami turystycznymi w Europie. Poprzez sieć sprzedaży TUI, wszystkie kwatery mogą być również rezerwowane dodatkowo w 8.000 biur podróży w Europie Zachodniej.

W związku z rozbudowywaniem portfela obiektów w Polsce, poszukujemy dla firmy TUI Ferienhaus, na terenie województwa Zachodniopomorskiego nowych prywatnych obiektów turystycznych.

Poniżej przedstawiamy ramowe zasady wynajmu prywatnego obiektu na podstawie umowy z TUI Ferienhaus.

“Od TUI Ferienhaus cały tzw. czynsz najmu WŁAŚCICIEL otrzymuje już miesiąc przed przyjazdem gości. Chętnie doradzamy przy ustaleniu właściwej ceny wynajmu Państwa obiektu, przy podpisywaniu umowy.

Aby móc zaoferować naszym klientom pełną ofertę obiektów, warunkiem współpracy z nami jest jak największa dyspozycyjność Państwa obiektu w czasie roku, a szczególnie lata. Oczywiście każdy właściciel ma naturalne prawo do zarezerwowania obiektu dla swoich potrzeb. Wówczas po prostu loguje się na stronie swojego obiektu przekazanej mu bezpłatnie przez naszą firmę i rezerwuje obiekt dla swoich potrzeb. Również oczywiste jest, że właściciel jest na bieżąco informowany o rezerwacjach dla swojej kwatery. Przyjazdy gości odbywają się w trybie 7, 14 lub 21 dni. Zawsze w soboty. Goście przyjeżdżają o godz. 16.00, a wyjeżdżają w kolejna sobotę o godzinie 10.00. Obiekt można przekazać do katalogu TUI Ferienhaus na cały rok lub na okres np. od maja do września. Pierwsza umowa jest sporządzana na okres dwóch lat, a potem następują roczne przedłużenia. Blisko 40 lat doświadczenia na rynku pozwoliło firmie TUI Ferienhaus opracować optymalne zasady wynajmu. Zapraszamy do współpracy."

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt z naszym maklerem Karoliną Karpik (tel. 517 944 084, e-mail: karolina.karpik@extra.pl)